Pašaro papildas. Skirtas privilioti įvairių rūšių elnius, tokius kaip stirnos, taurieji elniai, briedžius, muflonus, šernus, lokius ir kitus smulkius žvėris ir plėšrūnus.
Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 0%, Žalia ląsteliena 0%, Žali riebalai O%, Žali pelenai 0%, Natris 1,2%, Lizinas 0%, Metioninas 0%, Drėgnis ≤90%.
Sudėtis: gliukozė, natrio chloridas, premiksas (Premikso sudėtis: pašarinė medžiaga – propilenglikolis (980,0 g/kg), jusliniai priedai: kvapiųjų medžiagų mišinys (20,0 g/kg))
Priedai: siloso priedai: Kalio sorbatas (1k202).
Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti kambario temperatūroje (saugoti nuo užšalimo) originalioje pakuotėje užsukus dangtelį.
Naudojimo instrukcija: RYPO nektarą galite pilti ant medžio kelmo, žemės, taip pat maišyti su grūdais šėrykloje. Atkreipkite dėmesį, kad RYPO nektaras nėra pašaro pakaitalas, tai pašaro papildas.
Įspėjimas: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pašaro papildas nėra maistas ar jo pakaitalas. Patekus į akis, nedelsiant gausiai jas praplauti švariu vandeniu. Nelaikyti su maistu ir pavojingomis medžiagomis. RYPO nektaras turi būti naudojamas atsižvelgiant į konkrečios šalies įstatymus ir kitus teisės aktus.

Žiūrėtos prekės

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now