1. Bendrosios sąlygos

  1. „Huntpro.lt“ el. parduotuvė parduoda bendrovei UAB „Albatros prekyba“ priklausančias prekes ir gaminius (toliau – Gaminiai).

  1.2. Sąlygos taikomos teisiniams santykiams, kylantiems tarp kliento (toliau – Klientas) ir interneto adresu www.huntpro.ltesančios komercinės aplinkos (toliau – El. parduotuvė) savininko, uždarosios akcinės bendrovės „ UAB „Albatros prekyba “ (toliau – Pardavėjas), dėl gaminių pirkimo El. parduotuvėje.  Be šių sąlygų, teisinius santykius, susijusius su Gaminių pirkimu El. parduotuvėje, reglamentuoja galiojantys Lietuvos Respublikos teisės aktai.

  1.3. Pardavėjas turi teisę atlikti El. parduotuvės naudojimo sąlygų pakeitimus ir pakeisti Gaminių ir paslaugų kainas. Pardavėjas praneša apie bet kokius pakeitimus interneto svetainėje www.huntpro.lt. Naudojimo taisyklės, kaip ir kainos, galiojusios susitarimo metu, yra atnaujinamos pagal pakeitimus. 

  1.4. Pardavėjo duomenys: 
  UAB „Albatros prekyba “.  Įmonės kodas: 135105948; Adresas: Europos pr. 11, Kaunas.

  5. Visos nuotraukos ir tekstai, rodomi svetainėje www.huntpro.lt, yra apsaugoti autorių teisių įstatymo. Visos teisės saugomos UAB „Albatros prekyba“ Naudoti bet kokius duomenis be leidimo draudžiama.

  2. Kainos

  2.1. Visos El. parduotuvėje nurodytos kainos yra pateiktos eurais, su PVM.

  2.2. Gaminių kainos ir nuolaidos gali skirtis nuo kainų ir nuolaidų, taikomų Kompanijos mažmeninės prekybos parduotuvėse.
  2.3. Vykstant akcijai nuolaidos nesumuojamos. Nuolaida netaikoma nukainotoms prekėms.

  3. Gaminiai

  3.1. El. parduotuvėje pateikiami Gaminiai paprastai yra „HuntPro.lt” parduotuvėje arba sandelyje. Nurodytų Gaminių buvimas negarantuojamas, nes tai gali būti klaida dėl galimų techninių problemų El. parduotuvės programose.

  3.2. Jei Klientas pateikia užsakymą, tačiau paaiškėja, kad šio Gaminio sandėlyje nėra, El. parduotuvė negali šio užsakymo įvykdyti. Tokiu atveju pirkinio kaina nedelsiant grąžinama Klientui, kai tampa aišku, kad Gaminys neprieinamas. 

  3.3. El. parduotuvėje pateikiamos Gaminių nuotraukos yra iliustratyvios ir gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios Gaminio išvaizdos. Gėlės bei puokštės užsakomos iš prekių e-katalogo bei tuo metu sandėlyje esančių produktų. Skintos gėlės, jų puokštės ar kompozicijos gali skirtis nuo pavaizduotų kataloge dėl sezoniškumo, o taip pat dėl kiekvienos gėlės unikalumo – nėra ir negali būti visiškai vienodų dviejų gėlių. Puokštė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Pardavėjas negali garantuoti, kad užsakymo vykdymo dieną turės ypatingų, egzotiškų gėlių. 

  4. Pirkimo procedūra

  4.1. Klientas El. parduotuvėje pasirenka norimą Gaminį ir deda jį į pirkinių krepšelį, spustelėdamas mygtuką „Į krepšelį”.

  4.2. Užsakymui suformuoti reikia pirkinių krepšelyje spustelėti mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“, ir tada Klientas nukreipiamas į užsakymo formavimo puslapį. 

  4.3. Klientas privalo įvesti teisingą informaciją, reikalingą vykdant užsakymą. Klientas, įvedęs reikiamą informaciją ir patvirtinęs jos tikrumą, patvirtina užsakymą spustelėjęs mygtuką „Apmokėti“. Ši operacija patvirtins užsakymą ir jis bus išsiųstas Klientui.

  4.4. Klientas nedelsdamas sumoka už Gaminį internetinės bankininkystės svetainėje.

  4.5. Po apmokėjimo už Gaminį El. parduotuvė Kliento elektroninio pašto adresu nusiunčia patvirtinimą apie užsakymo vykdymą.

  4.6. Pardavėjas nėra atsakingas už tai, kad dėl užsakymo formavimo metu Kliento pateiktų netikslių duomenų ar dėl bet kokių iš to išplaukiančių padarinių užsakymo įvykdyti neįmanoma.

  4.7. Pardavėjas turi teisę atsisakyti tvirtinti užsakymą, jei iškyla netikslumų dėl datos ar elgesys neatitinka geros e-parduotuvės pirkimo praktikos.

  4.8. Pardavėjas turi teisę atsisakyti patvirtinti užsakymą, elektroniniu paštu pranešdamas Klientui apie atsisakymo priežastį. Jei Pardavėjas atsisako patvirtinti užsakymą, Klientui bus grąžinta užsakymo kaina. Grąžinimas pervedamas į tą pačią banko sąskaitą, kurią Klientas naudojo sumokėdamas už užsakymą.

  5. Mokėjimo būdai

  5.1. Užsakymus galima saugiai apmokėti pasirenkant „Bankinis pavedimas”, kur pateikiami apmokėjimui būtini rekvizitai ir pirkti išsimokėtinai.

  5.2. Klientai pasirinkę apmokėjimo būdą „Bankinis pavedimas” gauna el.paštu mokėjimui atlikti būtinus rekvizitus. Kol Kliento pervesti pinigai neįskaitomi į banko sąskaitą, jo užsakymas laikomas „Sustabdytas”. Gavus pinigus, Klientui el.paštu pranešama apie vykdomą užsakymą. Negavus mokėjimo per 1 darbo dieną, arba klientui nepateikiant atlikto mokėjimo įrodymo, užsakymas atšaukiamas.

  5.3 Klientai atlikdami užsakymą savaitgalio metu, pinigai į banko sąskaitą priklausomai nuo banko įskaitomi tą pačią arba darbo dieną. Mokėjimai iš užsienio sąskaitų įskaitomi darbo dienomis.

  5.4. Pardavėjas neturi prieigos prie Kliento banko ir kreditinės kortelės duomenų.

  6. Privatumo politika

  6.1. Klientas duoda Pardavėjui aiškų ir sąmoningą sutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo.

  6.2. Pardavėjui pateikti asmens duomenys registruojami klientų registre ir jie naudojami pardavimo paslaugai suteikti bei prekėms Klientui siūlyti.

  6.3 Pardavėjas išsaugo Kliento apsipirkimo metu Kliento įvestus kontaktinius duomenis ir informaciją apie Kliento pirkinius. Ši informacija yra laikoma konfidencialia ir yra tvarkoma, laikantis Asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų.

  6.4. Pardavėjas gali naudoti Kliento asmens duomenis, el. paštu siųsdamas Klientui informaciją apie ypatingus pasiūlymus ir akcijas tik tuo atveju, jei Klientas davė savo sutikimą.

  6.5. Duomenų ryšys tarp Kliento ir bankų bei banko kortelių centro yra šifruojamas, siekiant užtikrinti Kliento asmens duomenų ir banko duomenų saugumą. Mokėjimas atliekamas saugioje atitinkamo banko ar paslaugų teikėjo mokėjimo aplinkoje, esančioje už El. parduotuvės aplinkos ribų. El. parduotuvė neturi prieigos prie Kliento banko ir kreditinės kortelės duomenų.
  Asmens duomenis tvarko bendrovė UAB „Albatros prekyba “.  Įmonės kodas: 135105948; Adresas: Europos pr. 11, Kaunas.

  7 Naudojimo sąlygos ir jų keitimas

  7.1. Užsiregistruodamas El. parduotuvėje arba pirkdamas Gaminį, Klientas sutinka su El. parduotuvės naudojimo sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

 2. 7.2. Pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento įsigalioja nuo pirkimo sumos Pardavėjo banko sąskaitoje atsiradimo.

  7.3. Pardavėjas gali keisti naudojimo sąlygas ir El. parduotuvės gaminių kainas. Pranešimas apie pokyčius pateikiamas El. parduotuvės internetinėje aplinkoje. Sandoriui taikomos sandorio sudarymo momentu galiojančios sąlygos ir kainos.

  7.4. Pardavėjas turi teisę atsisakyti užsakymo vykdymo, jei dėl techninės klaidos El. parduotuvėje rodoma Gaminio kaina užsakymo metu yra neteisinga.

  8. Kitos sąlygos

  8.1. Nesutarimai, kylantys tarp Kliento ir Pardavėjo, sprendžiami derybų keliu.

  8.2. Jei pirkėjas turi nusiskundimų interneto parduotuve, susisiekia kontaktų polapyje nurodytais kontaktais.
  Jei pirkėjas ir interneto parduotuvė negali išspręsti ginčo žodiniu sutarimu, pirkėjas gali kreiptis į Vartotojų ginčų komitetą. Vartotojų ginčų komiteto kompetencija yra būtent spręsti su sutartimi susijusius ginčus tarp pirkėjo ir interneto parduotuvės. Komitetas nagrinėja pirkėjo skundą nemokamai.
  Pirkėjas gali kreiptis į ES vartotojų ginčų platformą.

  8.3. Visais atvejais kilus klausimams ir prireikus pagalbos kreipkitės nurodytais kontaktais.